Güçlü Filo Ekibimiz
Profesyonel Destek Hizmeti

İşletmelerin satış, pazarlama ve dağıtım gibi fonksiyonlarının yürütülmesi ve aynı zamanda yönetim kadrosuna hizmet amacıyla ortaya çıkan toplu araç ihtiyacının belirlenen süre ve hizmet kapsamında işletmelere kiralanmasıdır.

Kiralayanın amacının kiraladığı araca sahip olmaktan çok en efektif şekilde yararlanmak olduğu kiralama türüdür. Özsermaye zorunluluğu olmayan finansman modeli olarak “Filo Kiralama”; şirketlerin filo ihtiyaçlarını karşılamada tercihleri arasına girmiştir. Araçlar aktifleştirilmediği için bilançoda şirket borçluluğunun artmasını önleyerek firma kredibilitesini olumlu etkiler. Aylık ödemeler sayesinde maliyetler sabitlenir ve eşit dağılımlı bir gider bütçesine destek oluşturur. Finansman payını özsermayeden kullanmadığı için de firmaların nakit akışı etkilenmez. Kiralama için ödenen aylık faturalar doğrudan gider kalemine yazılmaktadır, böylece vergi avantajı sağlanır. Aracın mülkiyeti; kiralama süresi içinde araçla ilgili maddi kayıp (kaza, hırsızlık, zarar verme ve yok olma gibi) risklerine ek olarak yatırım riskini de üstlenen operasyonel kiralama şirketine aittir.

  • Maliyet ve Vergi Avantajları
  • Finansal Rahatlık
  • Operasyonel Kolaylık
  • 7x24 Destek

Hasar onarımları da Renault Yetkili Servislerinde marka standartlarında yapılır. Kaza sonrasında yapılması gerekenler 7/24 hizmet veren Müşteri hizmetleri Merkezi takibinde tecrübeli bir ekip yönetiminde gerçekleştirilir ve hasar onarımları titizlikle takip edilir. Hasar veya arıza onarımlarının 24 saati aşması durumunda, iş gücü kaybınızın önlenmesi için araç kullanıcısına ikame araç tahsis edilir. Kasko, trafik sigortası ve MTV RFK tarafından takip edilir ve ödenir. Araçların takibi için personel istihdam edilmesine gerek kalmaz.

KurumsalNeredeyiz?